RU  UA  EN  TR  PL

Добре упаковано - наполовину продано!

бугорчатая прокладка для яицЖитомирський картонний комбінат є лідером України з виробництва горбкуватої прокладки під яйце. Ми йдемо не тільки в ногу з часом, постійно вдосконалюючись та впроваджуючи найсучасніші технології, але й вчасно реагуємо на зміни та вимоги ринку.

За обсягом виробництва та якістю виробленої горбкуватої прокладки ТОВ «Житомирський картонний комбінат» входить до трійки лідерів країн Східної Європи та СНД, випускаючи понад 100 млн. одиниць в рік.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» працює на ринку литої тари з серпня 2005 року. Горбкуваті прокладки та коробки для пакування яєць виробляються на двох вакуум-формувальних машинах (ВФМ).

egg_lotkiЗа минулі роки роботи наші клієнти знають наш лоток для яєць, як високоякісну продукцію, здатну задовольнити найвимогливіших споживачів. У 2011 році ми почали випуск нової форми горбкуватої прокладки № 20 Eggtec 73 на 30 місць для транспортування яйця.

Прокладка Eggtec 73 є представником нової серії лотків фірми «HARTMANN», які були розроблені для більш повного задоволення потреб ринку литої тари за рахунок забезпечення першого класу захисту яйця при транспортуванні, а також для більш ефективної роботи пакувальних машин (таких як MOBA, STAALKAT).

Основні види продукції:

Прокладки для пакування яєць №№ 15 ½; №17, №20 місткістю 30 шт .- для яєць вагою від 45 до 90 г;
Коробки для пакування яєць
№ 710, місткістю 10 шт. , - для яєць вагою до 85 г.


 egg_line2 br_eggbox

 

 

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.