RU  UA  EN  TR  PL

Гофрокартон - "хвильовий" ефект.

face_cardboard Гофр (від французького "gaufre") - профіль хвилеподібного шару паперу. Гофрокартон - багатошаровий матеріал, традиційний для виробництва транспортної тари - міцний і легкий. Він міцний та має гарні амортизаційні властивості. Гофрокартон - практична, дешева й зручна упаковка для будь-яких видів продукції: техніки, посуду та всього, чого завгодно.

Цей недорогий і екологічно чистий матеріал придатний для пакування та безпечного транспортування будь-яких вантажів.

Гофрокартон складається, як правило, з трьох шарів: двох плоских шарів картону (топлайнери) і одного шару паперу між ними, що має хвилеподібну (гофровану) форму (флютинг). Така композиція робить гофрований картон, незважаючи на характеристики його компонентів, особливо жорстким, що володіє опором як у напрямку, перпендикулярному площині картону, так і в напрямках уздовж площин.

Виробництво гофрокартону здійснюється на гофроагрегаті, обрізною шириною 1340 мм і потужністю 27-30 млн. м2 на рік. Наявне на Житомирському картонному комбінаті обладнання дозволяє виробляти високоякісний гофрований картон для виробництва гофротари різних марок.

Основною сировиною для картону є макулатура, вміст якої в гофрокартоні становить від 70 до 100%.

Гофрокартон нашого підприємства є основою для виробництва екологічно чистої тари та індивідуальної упаковки для багатьох галузей вітчизняної промисловості: харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, виробництва скла та посуду і т. д.

На даний час ми випускаємо: 

  • двошаровий гофрокартон (Д);
  • тришаровий гофрокартон (Т20, Т21, Т22, Т23, Т24) профілів С і В;
  • тришаровий гофрокартон (КГТ1, КГТ2, КГТ3) профілів С і В;
  • ящики з гофрокартону;
  • гофротару будь-якої складності висічки з нанесенням одно-, дво-, триколірного флексодруку.


Кольори лайнерів (покривних шарів) - бурий або білий.

gofr1000736

gofr_0555

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.