RU  UA  EN  TR  PL

Гофротара - упаковка з гофрокартону

karton-boxess

Виробництво картону, гофрокартону та гофротарної продукції розпочалося з моменту пуску картонного комбінату, а саме в 2005 році. На гофрокартон можна наносити багатоколірний друк - транспортна упаковка набуває, таким чином, рекламний характер.

Ваші коробки можуть бути не тільки упаковкою, а контейнер не просто транспортною тарою! Просте зображення та контактна інформація перетворить коробку в повноцінний рекламний носій.

Гофротара проста в утилізації і екологічна. Використання у виробництві доступних матеріалів робить її особливо привабливою за ціною. Висока жорсткість коробок з гофрокартону в порівнянні з іншими видами картонних коробок і амортизуючі властивості гофроупаковки гарантують надійний захист упакованих товарів.

wine-box

Готова продукція поставляється транспортними пакетами в упакованому вигляді з захистом від впливу вологи на стандартних дерев'яних піддонах або без них.


Комплектуючі до гофротари:


- Вкладиші
- Прокладки
- Гратки
- Піддони
экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.