RU  UA  EN  TR  PL

Картон та папір для гофрування.

card_pads Паперове виробництво на Житомирському картонному комбінаті було введено в експлуатацію з жовтня 2007 року. Виробництво паперу здійснюється на плоскосітковій машині обрізною шириною 2600 мм, максимальною швидкістю по приводу 600 м / хв., максимальною потужністю до 180 т / добу і обладнаній сучасним сканером для контролю якісних показників паперу.


Наявне обладнання повністю задовольняє власну потребу в папері для гофрування та картоні для плоских шарів і дозволяє замкнути виробничий ланцюжок: від макулатури до готової гофропродукції.. Гарне співвідношення ціна / якість картону і паперу вироблених ТОВ «Житомирський картонний комбінат» привертає увагу не тільки споживачів паперу і картону на Україну, а й провідних гофровиробників з Польщі, Угорщині, Росії.


Основні види продукції:

  • Папір для гофрування марок Б2, Б1 вагою 80, 100, 112, 125 і 140 г/м2, формати в рамках обрізної ширини;

  • Картон для зовнішніх шарів гофрованого картону марок К1м, К2м, К3м вагою 140, 150, 175, 200 г/м2.

Показники якості

certificate

certificate

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.