RU  UA  EN  TR  PL

21грудня2017

Напередодні Дня святого Миколая співробітники ЖКК привітали вихованців інтернатів та дитячих будинків зі святом

Написав Administrator

День Святого Миколая

Житомирський картонний комбінат багато років поспіль надає допомогу дітям, які виховуються в інтернатах та дитячих будинках. Ця підтримка дуже важлива для майбутнього дітей, так як вони відчувають любов і увагу від оточуючих. Цього року працівники підприємств зібрали безліч іграшок, одягу, взуття та необхідних засобів гігієни для дітей.

засобів гігієни для дітей.

Довгоочікуваними подарунками для дітей дитячих будинків Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Сумської, Черкаської, Харківської та Київської областей також стали солодощі.

День Святого Миколая

«Дітям, які виховуються в інтернатах, довелося нелегко. Ми хочемо, щоб вони вірили в свої сили, в тих, хто допомагає їм, вчить, виховує, дарує турботу і теплоту. Приїжджаючи до них в переддень свят, ми хочемо показати те, що в світі є дуже багато людей, які готові їх підтримувати. Ми віримо, що у кожного з вихованців інтернатів та дитячих будинків є шанс домогтися успіху і бути щасливим, а невеликі приємності організуємо ми », - сказала менеджер зовнішньоекономічної діяльності Житомирського картонного комбінату Наталія Йохансен.

Керівництво комбінату планує і надалі підтримувати ініціативу допомоги підопічним дитячих будинків та шкіл-інтернатів і зробити акцію масштабною і всеукраїнською.

«Дитячі мрії обов'язково повинні збуватися! Вони чекають дива в новорічні дні, і воно повинно статися. Ми не можемо їм подарувати бажану нормальну сім'ю, але ми можемо хоча б на якийсь час зробити так, щоб вони відчували себе потрібними і щасливими », - підкреслив начальник відділу впровадження нових проектів Ян Сапельников.

«Ми вдячні за допомогу нашим партнерам і клієнтам: компаніям ЗАТ« Житомирські Ласощі », ТОВ« Востпак », ТОВ аграрний холдинг« Авангард », ТОВ« Інтерпак », ТОВ« Beehive », ТОВ" ТВП Зодіак ", ТОВ« Востпак », ТД «Темп», ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат», «Тензор Пром», ПП «Ехо-86», Клуб раннього розвитку «Smart Club», ФОП «Трокоз І.В.».

Останнє оновлення на вер.052018
экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.