RU  UA  EN  TR  PL

04листопада2017

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» взяв участь в конференції «Яблучний бізнес України-2017»

Написав Administrator

Екологічність продукції - світовий тренд, який з кожним роком набирає все більших обертів у всіх куточках планети.

Практично будь-яка продукція упаковується в безліч шарів паперу, плівки, пластику, які викидаються споживачем на звалище. В результаті незмінними супутниками міст стають зростаючі полігони для сміття, 40% якого складає одноразова упаковка, тому для багатьох брендів мейнстрімом стало використання екологічної упаковки. Головне властивість еко-упаковки - мінімальний шкоди, що завдається екології під час утилізації, а в ідеалі повне його відсутність.

ООО «Житомирский картонный комбинат» специализируется на выпуске экологически чистой продукции для транспортировки товаров, ежегодно предлагая инновационные решения в области упаковки.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» спеціалізується на випуску екологічно чистої продукції для транспортування товарів, щорічно пропонуючи інноваційні рішення в області упаковки. 17 серпня 2017 року ТОВ «Житомирський картонний комбінат» взяв участь в конференції «Яблучний бізнес України-2017» представляючи лотки з целюлозного волокна для транспортування і зберігання яблук.

На ринку України даний продукт був представлений виключно зарубіжного виробництва, що знаходило відображення в першу чергу на ціну, але, незважаючи на це, аграрії оцінили його активну роль і необхідність у яблучному бізнесі. Виходячи з цього, не дивно, що наш продукт отримав позитивний відгук на виставці, завдяки великій кількості очевидних переваг.

Приємні ціни, широкий асортимент і екологічність яблучних лотків - візитні картки ТОВ «Житомирський картонний комбінат», які не залишили байдужими великих національних і зарубіжних виробників яблук і були оцінені по достоїнству.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» взяв участь в конференції «Яблучний бізнес України-2017»

Ми переконані, що Україна - сучасна країна з високим потенціалом. Будемо раді розпочати співпрацю з усіма яблучними аграріями, зацікавленими в сучасній екологічній упаковці, і націленими на розвиток бізнесу для завоювання не тільки внутрішніх, але і зовнішніх ринків збуту.

Останнє оновлення на лист.042017
экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.