RU  UA  EN  TR  PL

18жовтня2017

Чемпіонат з футболу серед команд ТОВ «ЖКК» пройшов на «Ура!»

Написав Administrator

Чемпіонат з футболу серед команд ТОВ «ЖКК» пройшов на «Ура!» В суботу 7 жовтня відбулася фінальна гра корпоративного чемпіонату з футболу серед команд «Житомирського картонного комбінату», присвячена дню працівників целюлозно-паперової промисловості. У чемпіонаті брали участь команди гофроцеха, паперового цеху, цеху литої тари, транспортно-складської служби, фахівців КВП і офісу. Переможцем чемпіонату стала команда Цехи литої тари - виграла з рахунком 5-0. Футболісти отримали цінні подарунки від керівництва. Так само для учасників чемпіонату та їх сімей керівництво організувало сімейне свято з іграми та конкурсами для дітей і дорослих.

«Кожен співробітник заслуговує на корисний відпочинок, який допомагає зняти стрес і відпочити від рутини робочих буднів. Ми розуміємо, що наші працівники трудяться кожен день на благо нашої спільної справи і саме по цьому ми зацікавлені в тому, щоб вони могли відпочити і набратися сил. А футбол - це відмінний спосіб неформального спілкування, він об'єднує наш колектив і стимулює прагнення до перемоги »- говорить генеральний директор Карпека Олег Олександрович.

Чемпіонат з футболу серед команд ТОВ «ЖКК» пройшов на «Ура!» «Для нашого підприємства важливо, щоб всі співробітники відчували себе однією дружною сім'єю, підтримували і допомагали один одному в досягненні загальних цілей. Хочеться відзначити, що на підприємстві є сім'ї, які познайомилися на роботі. Щороку підприємство надає всебічну допомогу молодим сім'ям: в цьому році ми провели заходи для дошкільнят, на 1-е вересня ми забезпечили усіма необхідними канцелярським приладдям школярів, молоді батьки так само отримали матеріальну допомогу для першокласників і на цьому зупинятися не збираємося» - зазначив Сергій Анатолійович Рудковський, перший заступник генерального директора.

На корпоративному святі кожен співробітник міг поспілкуватися з генеральним директором і його заступником, висловити свої побажання по роботі і відпочинку, а так само познайомитися ближче з колегами по роботі.

Чемпіонат з футболу серед команд ТОВ «ЖКК» пройшов на «Ура!»

Останнє оновлення на жовт.192017
экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.