RU  UA  EN  TR  PL

28березня2017

ТОВ "Житомирський картонний комбінат" виводить на ринок новий продукт — вологостійкий картон для плоских шарів

Написав Administrator

voda_karton

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» в 2017 р. запустив в серійне виробництво інноваційний продукт — вологостійкий картон для виробництва упаковки продукції, яка піддається глибокому заморожуванню, зберігається і транспортується при різних навантаженнях — високій вологості і низькій температурі. Випуск нового продукту викликав значний інтерес до представленої продукції як з боку гофровиробників, так і споживачів (підприємств АПК, харчової, рибної та м'ясної промисловості).

Відмінні риси даного картону: низьке поверхневе водопоглинання, низьке капілярне поглинання, низька повітропроникність, підвищена міцність в сухому і у вологому стані. Бар'єрні властивості досягаються шляхом додаванням в паперову масу вологостійких, гідрофобних допоміжних речовин і смол в процесі виробництва картону для плоских шарів на БДМ. Слід зазначити, що ці добавки не впливають на санітарні та гігієнічні властивості продукції, а також на придатність до її подальшої вторинної переробки.

Результати проведених випробувань підтвердили переваги тари з гофрованого картону з використанням вологостійких шарів за всіма показниками, підвищену стійкість до механічних пошкоджень, порушення цілісності, стійкість до підвищеної вологості (85-95%), до конденсату, до заморожування-розморожуванні і прямого контакту з водою.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» — вітчизняний виробник, який здатний створювати продукт відповідно до європейських стандартів якості, а також бути лідером в галузі впровадження інноваційних технологій.

Останнє оновлення на бер.302017