RU  UA  EN  TR  PL

26грудня2016

Співробітники Житомирського картонного комбінату і представники партнерів підприємства з різних регіонів України привітали вихованців інтернатів та дитячих будинків з Днем святого Миколая

Написав Administrator

Співробітники Житомирського картонного комбінату і представники партнерів підприємства з різних регіонів України привітали вихованців інтернатів та дитячих будинків з Днем святого Миколая. Працівники підприємств зібрали іграшки, одяг, взуття та необхідні засоби гігієни для дітей. Особливим подарунком для малюків стали картонні будиночки, які можна використовувати у всіляких іграх і навіть розмальовувати. ЖКК передав 50 будиночків для ігор обласним дитячим будинкам Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Сумської, Чернігівської та Київської областей. Разом з нашими клієнтами нам вдалося порадувати дітей і подарувати їм частинку свого тепла.

«Привітати дітей зі святом і зробити їх життя трохи легше було нашим завданням. Але ми не могли навіть уявити, скільки позитивних емоцій ми отримаємо у відповідь. Найбільше ми хочемо, щоб мрії вихованців дитячих будинків здійснилися, адже кожній людині, а особливо дітям, важливо відчувати любов, сімейне тепло і турботу», - поділився Андрій Суріков, начальник відділу збуту Житомирського картонного комбінату.

Керівництво комбінату планує і надалі підтримувати підопічних дитячих будинків та шкіл-інтернатів. «Виховання і турбота про дітей  це обов'язок не тільки сім'ї, але і громадськості. Допомагати потрібно щиро і з душею, тільки тоді діти будуть відчувати себе потрібними і улюбленими», - підкреслив Сергій Рудковський, перший заступник генерального директора комбінату. «Ми вдячні за допомогу нашим партнерам і клієнтам: компаніям «Житомирські Ласощі», «Ясенсвіт», «Гермес», «Зодіак», «Торгтехника-ПЛЮС», «Грасс».

 

Останнє оновлення на бер.302017