RU  UA  EN  TR  PL

лист.042017

 Чемпионат по футболу среди команд ООО «ЖКК» прошёл на «Ура!»В суботу 7 жовтня відбулася фінальна гра корпоративного чемпіонату з футболу серед команд «Житомирського картонного комбінату», присвячена дню працівників целюлозно-паперової промисловості. У чемпіонаті брали участь команди гофроцеха, паперового цеху, цеху литої тари, транспортно-складської служби, фахівців КВП і офісу. Переможцем чемпіонату стала команда Цехи литої тари - виграла з рахунком 5-0. Футболісти отримали цінні подарунки від керівництва. Так само для учасників чемпіонату та їх сімей керівництво організувало сімейне свято з іграми та конкурсами для дітей і дорослих.

«Кожен співробітник заслуговує на корисний відпочинок, який допомагає зняти стрес і відпочити від рутини робочих буднів. Ми розуміємо, що наші працівники трудяться кожен день на благо нашої спільної справи і саме по цьому ми зацікавлені в тому, щоб вони могли відпочити і набратися сил. А футбол - це відмінний спосіб неформального спілкування, він об'єднує наш колектив і стимулює прагнення до перемоги »- говорить генеральний директор Карпека Олег Олександрович.

 Чемпионат по футболу среди команд ООО «ЖКК» прошёл на «Ура!»«Для нашого підприємства важливо, щоб всі співробітники відчували себе однією дружною сім'єю, підтримували і допомагали один одному в досягненні загальних цілей. Хочеться відзначити, що на підприємстві є сім'ї, які познайомилися на роботі. Щороку підприємство надає всебічну допомогу молодим сім'ям: в цьому році ми провели заходи для дошкільнят, на 1-е вересня ми забезпечили усіма необхідними канцелярським приладдям школярів, молоді батьки так само отримали матеріальну допомогу для першокласників і на цьому зупинятися не збираємося» - зазначив Сергій Анатолійович Рудковський, перший заступник генерального директора.

На корпоративному святі кожен співробітник міг поспілкуватися з генеральним директором і його заступником, висловити свої побажання по роботі і відпочинку, а так само познайомитися ближче з колегами по роботі.

Чемпіонат з футболу серед команд ТОВ «ЖКК» пройшов на «Ура!»

   
лист.042017

Екологічність продукції - світовий тренд, який з кожним роком набирає все більших обертів у всіх куточках планети.

Практично будь-яка продукція упаковується в безліч шарів паперу, плівки, пластику, які викидаються споживачем на звалище. В результаті незмінними супутниками міст стають зростаючі полігони для сміття, 40% якого складає одноразова упаковка, тому для багатьох брендів мейнстрімом стало використання екологічної упаковки. Головне властивість еко-упаковки - мінімальний шкоди, що завдається екології під час утилізації, а в ідеалі повне його відсутність.

ООО «Житомирский картонный комбинат» специализируется на выпуске экологически чистой продукции для транспортировки товаров, ежегодно предлагая инновационные решения в области упаковки.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» спеціалізується на випуску екологічно чистої продукції для транспортування товарів, щорічно пропонуючи інноваційні рішення в області упаковки. 17 серпня 2017 року ТОВ «Житомирський картонний комбінат» взяв участь в конференції «Яблучний бізнес України-2017» представляючи лотки з целюлозного волокна для транспортування і зберігання яблук.

На ринку України даний продукт був представлений виключно зарубіжного виробництва, що знаходило відображення в першу чергу на ціну, але, незважаючи на це, аграрії оцінили його активну роль і необхідність у яблучному бізнесі. Виходячи з цього, не дивно, що наш продукт отримав позитивний відгук на виставці, завдяки великій кількості очевидних переваг.

Приємні ціни, широкий асортимент і екологічність яблучних лотків - візитні картки ТОВ «Житомирський картонний комбінат», які не залишили байдужими великих національних і зарубіжних виробників яблук і були оцінені по достоїнству.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» взяв участь в конференції «Яблучний бізнес України-2017»

Ми переконані, що Україна - сучасна країна з високим потенціалом. Будемо раді розпочати співпрацю з усіма яблучними аграріями, зацікавленими в сучасній екологічній упаковці, і націленими на розвиток бізнесу для завоювання не тільки внутрішніх, але і зовнішніх ринків збуту.

Останнє оновлення на лист.042017
   
жовт.182017

rabota

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» пропонує роботу в колективі професіоналів. Компанія гарантує високу заробітну плату, офіційне працевлаштування, житло іногороднім. Відкриті наступні вакансії:

Начальник транспортно-складської служби

Директор з якості

Начальник конструкторського бюро

Механік

Слюсар-ремонтник

Водій автонавантажувача

Оператор виробничих, екструзійних ліній

Оператор друкарського обладнання

Різноробочі

Більш детально ознайомитися з вимогами та умовами ви можете в розділі «Вакансії»
або за номером – 050 495 32 24

Останнє оновлення на жовт.192017
   

Сторінка 1 з 9