RU  UA  EN  TR  PL

бер.282017

voda_karton

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» в 2017 р. запустив в серійне виробництво інноваційний продукт — вологостійкий картон для виробництва упаковки продукції, яка піддається глибокому заморожуванню, зберігається і транспортується при різних навантаженнях — високій вологості і низькій температурі. Випуск нового продукту викликав значний інтерес до представленої продукції як з боку гофровиробників, так і споживачів (підприємств АПК, харчової, рибної та м'ясної промисловості).

Відмінні риси даного картону: низьке поверхневе водопоглинання, низьке капілярне поглинання, низька повітропроникність, підвищена міцність в сухому і у вологому стані. Бар'єрні властивості досягаються шляхом додаванням в паперову масу вологостійких, гідрофобних допоміжних речовин і смол в процесі виробництва картону для плоских шарів на БДМ. Слід зазначити, що ці добавки не впливають на санітарні та гігієнічні властивості продукції, а також на придатність до її подальшої вторинної переробки.

Результати проведених випробувань підтвердили переваги тари з гофрованого картону з використанням вологостійких шарів за всіма показниками, підвищену стійкість до механічних пошкоджень, порушення цілісності, стійкість до підвищеної вологості (85-95%), до конденсату, до заморожування-розморожуванні і прямого контакту з водою.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» — вітчизняний виробник, який здатний створювати продукт відповідно до європейських стандартів якості, а також бути лідером в галузі впровадження інноваційних технологій.

Останнє оновлення на бер.302017
   
груд.262016

Співробітники Житомирського картонного комбінату і представники партнерів підприємства з різних регіонів України привітали вихованців інтернатів та дитячих будинків з Днем святого Миколая. Працівники підприємств зібрали іграшки, одяг, взуття та необхідні засоби гігієни для дітей. Особливим подарунком для малюків стали картонні будиночки, які можна використовувати у всіляких іграх і навіть розмальовувати. ЖКК передав 50 будиночків для ігор обласним дитячим будинкам Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Сумської, Чернігівської та Київської областей. Разом з нашими клієнтами нам вдалося порадувати дітей і подарувати їм частинку свого тепла.

«Привітати дітей зі святом і зробити їх життя трохи легше було нашим завданням. Але ми не могли навіть уявити, скільки позитивних емоцій ми отримаємо у відповідь. Найбільше ми хочемо, щоб мрії вихованців дитячих будинків здійснилися, адже кожній людині, а особливо дітям, важливо відчувати любов, сімейне тепло і турботу», - поділився Андрій Суріков, начальник відділу збуту Житомирського картонного комбінату.

Керівництво комбінату планує і надалі підтримувати підопічних дитячих будинків та шкіл-інтернатів. «Виховання і турбота про дітей  це обов'язок не тільки сім'ї, але і громадськості. Допомагати потрібно щиро і з душею, тільки тоді діти будуть відчувати себе потрібними і улюбленими», - підкреслив Сергій Рудковський, перший заступник генерального директора комбінату. «Ми вдячні за допомогу нашим партнерам і клієнтам: компаніям «Житомирські Ласощі», «Ясенсвіт», «Гермес», «Зодіак», «Торгтехника-ПЛЮС», «Грасс».

 

Останнє оновлення на бер.302017
   
лип.182016

Друга половина 2016 року і початок 2017 року стануть для Житомирського картонного комбінату важливим етапом зміни асортименту продукції та ознаменуються появою ряду нових рішень для наших клієнтів.

У серпні цього року ми приступаємо до тестування продукту, випущеного на замовлення нашого партнера, найбільшого ізраїльського виробника гофро-упаковки – компанії I.M.A. LTD (www.ima.co.il).

Наша нова розробка – універсальний лоток UNI TOP, який має розміри 295*295*31 і призначений для укладання в верхній (7-й) ряд в «яєчному» ящику. Таким чином, це кришка, яка має меншу висоту, ніж стандартний лоток для яєць, і дає ряд переваг:

• ціна UNI TOP нижче на 10%;

• можна використовувати ящики меншої висоти, що призведе до економії до 5% на одному коробі;

• зменшення розмірів ящика дає більше можливостей для логістичних рішень.

Унікальність даного продукту – це його форма, яка розроблена так, що кришка ідеально підходить для найбільш популярних наших лотків: 20, 20А, 20Lbs, Eggtec 73.

Ми впевнені, що після тестування на ізраїльському ринку це оптимізаційне рішення знайде свого споживача і в Україні.

   

Сторінка 1 з 8

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.