RU  UA  EN  TR  PL

лют.132019

На три дні Берлін став столицею глобального сектора свіжих продуктів. Більше 80 країн представили свої рішення у виробництві, зберіганні та транспортуванні свіжих продуктів. І стенд Житомирського картонного комбінату зібрав навколо себе велику кількість виробників, зацікавлених в якісній і екологічній упаковці. Вони гідно оцінили нашу унікальну технологію виробництва литої тари.

В результаті живого спілкування, побажань виробників фруктів і овочів ми прийшли до висновку, що в цьому році на полицях магазинів ЄС з'явиться новий стандарт упаковки для ягід і динь від ЖКК і торгової марки SEM.

Останнє оновлення на лют.132019
   
трав.152018

Серегій Рудковський, перший заступник генерального директора ТОВ «ЖКК»

Серегій Рудковський, перший заступник генерального директора ТОВ «ЖКК», в інтерв'ю електронного журналу «Гофрокартонна індустрія» розповів про унікальну лінію і плани по випуску нових високоякісних продуктів. Читайте статтю за посиланням http://gofro.expert/stati/litaya-tara-zhitomirskogo-kk-otkroet-novye-vozmozhnosti-dlya-eksportno-orientirovannyh-tovarov/

   
січ.192018

гофроящик arm

Гофроящик Arm з посиленими ручками гарантує збереження продукту в процесі доставки. Надійна упаковка - менше втрат, ефективніше бізнес!

Останнє оновлення на вер.052018
   

Сторінка 1 з 11

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.