RU  UA  EN  TR  PL

Обираємо екологію

экологияСоціологи вважають, що станом екології стурбовані 60% українців. Однак важко уявити собі людину, яка б не хотів жити в чистоті, дихати чистим повітрям, вживати якісні продукти харчування, питну воду.

Все це визначає якість життя кожної людини. Будь-яка, навіть найбільш ефективна економічна модель, якщо вона не враховує екологічні вимоги, призводить до того, що українці будуть витрачати свої доходи на ліки.

Сьогодні гостро назріла потреба кожному мешканцю країни стати відповідальним за стан навколишнього середовища, як це відбувається в багатьох європейських країнах. Не просто замислитися про шкоду, яку завдають люди природі. Думали ми багато, довго міркували, штовхали гасла ... далі цього зазвичай справа не йде. Назріла гостра необхідність змінити ситуацію.

Здавалося б, що ми можемо поодинці? Можемо, і не мало! Ми можемо своїми щоденними діями висловлювати свою громадянську позицію. Нехай у Ваші критерії при виборі тієї чи іншої продукції додасться крім ціни, потужності, краси, корисності і так далі, критерій екологічності. Тобто здібності не завдавати шкоди навколишньому середовищу.

загрязнение пластикомЦе буде вираженням Вашої позиції, вираженням Вашого бажання жити в чистоті і гармонії з природою. Це буде висловлювати Вашу вимогу до виробників випускати товари, що не завдають шкоди природі.

На всіх стадіях свого розвитку людина була тісно пов'язана з навколишнім світом. Але з тих пір як з'явилося високоіндустріальное суспільство, небезпечне втручання людини в природу різко посилилося і тому зараз загрожує стати глобальною небезпекою для людства. Кожен з нас у будь-якому випадку зробить вклад або в загибель або у процвітання Землі. Бажаю Вам зробити правильний вибір.

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.