RU  UA  EN  TR  PL

ЖКК - Житомирський картонний комбінат

картонный комбинат

На ринку пакувальних матеріалів України є гідний партнер, стабільне, динамічно розвиваюче підприємство, з півстолітньою історією - ТОВ «Житомирський картонний комбінат», орієнтований на виробництво високоякісної продукції будь-якої складності.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» був зареєстрований в 2005 року на базі колишньої паперової фабрики, яка була заснована в 1962 році. На фабриці було введено в експлуатацію паперове виробництво з проектною потужністю 15000 тон на рік, у 1966 році збудовано цех з виробництва паперових пакетів. А в 1967 році було присвоєно звання «Фабрики імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції».


old_eggСаме тут в 1970 році вперше в СРСР було освоєно виробництво литої тари потужністю 140 000 тис. штук горбкуватих прокладок в рік. Країна, починаючи з 1973 року, повністю відмовилася від імпорту даної продукції, а з 1976 року підприємства колишнього Радянського Союзу почали експортувати горбкуваті прокладки, - так тільки Житомирська паперова фабрика відвантажувала цю продукцію країнам Німеччини (колишньої НДР), Чехословаччини, Болгарії, Кубі. Крім того на птахофабриках був механізований і автоматизований процес пакування яєць; скоротився бій яєць у процесі упаковки та транспортування на 4%, різко скоротилася витрата деревини.


today_zkk За 1981-1985 рр.. фабрика 9 разів займала призові місця в соціалістичному змаганні промислових підприємств Укоопспілки з врученням почесних грамот, оголошенням подяки, грошових премій.

Але в період з 2001 по 2005 рік фабрика була в повному занепаді. З приходом нових власників, почалося відродження підприємства. Була проведена закупівля нового сучасного обладнання. Здійснено роботи по відновленню та реставрації цехів.

З жовтня 2007 року розпочав роботу паперовий цех, який виробляє картон для плоских шарів і папір для гофрування.

zkk-plantНа новий рівень розвитку ТОВ «ЖКК» вийшов на початку 2010 року. Була створена сильна команда, що володіє кваліфікованим персоналом з досвідом роботи, збалансованими виробничими потужностями і солідними інвестиційними можливостями.

Щоб закріпити конкурентні переваги, розширити свою частку ринку за рахунок підвищення якості товарів і послуг при одночасному зниженні витрат, ми послідовно реалізуємо довгострокові програми розвитку основних ланок компанії, вводимо в експлуатацію нове обладнання.


quality_control-smallКомпанія націлена на динамічне та якісне зростання в інтересах всіх своїх клієнтів, партнерів і акціонерів.
Сьогодні ТОВ «ЖКК» - це сучасне підприємство, потужний потенціал якого складають сучасне технологічне устаткування, висококваліфікований персонал і передові методи управління виробництвом.

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.