RU  UA  EN  TR  PL

Максимальна турбота

Упаковка для яицЩо ми найчастіше готуємо на сніданок? Звичайно ж, курячі яйця. Але ж мало хто знає, що це один з найбільш корисних продуктів харчування.
У житті кожної людини не раз виникало питання «благополучної», а головне неушкодженої доставки цього делікатного продукту з магазину додому. І тут велика роль належить упаковці.

Паперова упаковка, яка складається з формованої маси паперу, існує на ринку з давніх часів. Матеріали з паперового формованого волокна гарантують кращий захист для яєць протягом всього шляху від виробника до холодильника споживача.

Основним джерелом сировини для виготовлення упаковки для яєць виступають різні види макулатури, а саме газетні, відходи з переробки картонної продукції. Великий плюс паперової упаковки полягає в тому, що вона володіє необхідною міцністю для уникнення пошкоджень яєць під час транспортування і зберігання, забезпечує повну повітропроникність та гігроскопічність, забезпечуючи вентиляцію продукту, запобігає втраті вологи і виникнення небажаного смаку і запаху. Така упаковка адаптована не тільки для роботи на пакувальних і сортувальних лініях, а й забезпечує збереження, такого крихкого продукту, як яйця, при транспортуванні та зберіганні.

Виробник має можливість наносити на паперову упаковку багатоколірний друк або етикетку, що дає додаткові маркетингові переваги для нашого клієнта.

Значимість упаковки, як методу просування товару, зростає кожного дня і на це впливають багато чинників:

Самообслуговування.

Чисельність товару, який реалізується за самообслуговуючим принципом, безперервно зростає. У супермаркеті покупець проходить повз 300 різноманітних товарів за хвилину, ефективна упаковка діє в якості п'яти секундного рекламного ролика. При всьому цьому упаковка повинна привертати увагу, сприяти формуванню довіри покупця і створювати в цілому приємне враження.

Добробут покупців.

Зростання добробуту споживачів означає, що покупці готові заплатити значно більшу суму за відчуття комфорту, зручності, які вони отримують при покупці товару, що дійсно красиво і гарно запакований, ніж за аналогічний товар у непоказній упаковці або взагалі без неї.

Імідж підприємства і торгової марки.

Сьогодні добре продумана упаковка - це необхідна умова моментального впізнавання торгової марки або підприємства і ,як наслідок, автоматичне збільшення обсягів продажів.

Інноваційні можливості.

лоток для яицДо цього дня мільйони людей дякують людини, яка придумала перше кільце на бляшанці. Зручна і компактна упаковка приносить значну користь споживачам і прибуток виробникам.

Лоток для яєць, який сьогодні пропонує ТОВ «Житомирський картонний комбінат», що вже міцно і давно завоював вітчизняний яєчний ринок, завдяки відповідності продукції європейським стандартам. І це абсолютно справедливо і заслужено, напевно, важко знайти більш унікальну, зручну і гарну упаковку для такого ніжного продукту, як куряче яйце.

Упаковка для яєць ТОВ «Житомирського картонного комбінату» - Ваш мовчазний і надійний продавець, який працює протягом всього дня! Вченими доведено, що більше 75% всіх рішень про купівлю ми приймаємо безпосередньо в магазині. Наша яєчна упаковка як не можна краще сприяє імпульсивному придбання товару, завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, унікальній конструкції і практичності.

Ми допоможемо нашим клієнтам продати більше!

 

 

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.