RU  UA  EN  TR  PL

Світ гофроупаковки

коробки из картонаТара з гофрокартону - не тільки дуже зручна, але й практична упаковка, яку використовувала хоча б раз в житті кожна людина. Адже гофроупаковка, Гофротара та гофроящики називаються звичними всім коробки з картону, які ми використовуємо для зберігання речей, техніки, продуктів. Кожен день у повсякденному житті стикаємося ми з упаковкою з картону хтось як споживач, хтось як виробник або постачальник. Всім давно відомо, що саме гофротара або картонна упаковка - сама практична, надійна та недорога. Здавалося б, що може бути простіше, прозаїчніше і банальніше коробок з картону? Але, винайдені десятки років тому картонні коробки, не тільки не зникають під напливом нових матеріалів для упаковки, а й навпаки, залишаються популярним видом упаковки в Україну і в Європі.

Поява гофрокартону була пов'язана в першу чергу з необхідністю створити не просто пакувальний матеріал, а матеріал, який би забезпечував повний захист товару від механічних та інших впливів. 

У наш час кожна виробнича компанія потребує упаковку для свого товару. 

Для таких цілей найчастіше використовуються: ящики, картонні коробки, решітки, лотки та інша тара. Сьогодні, в час коли розвинена реклама, важливо правильно упакувати товар. Це забезпечить не тільки бездоганний товарний вигляд, але і цілісність продукції при транспортуванні, значно заощадить місце при перевезенні виробів.

Упаковка – це продовження товару. Все більше і більше з кожним днем картонні упаковки різних кольорів, форм, конструкцій і розмірів заповнюють прилавки. Основне їхнє завдання полягає в тому, щоб вразити покупця в самий важливий момент, а саме момент знайомства з товаром. Для всіх перелічених вище цілей існує картон різної конструкції.

гофркоробки из картонаГофрокартон (гофрований картон) - це пакувальний матеріал, який відрізняється своєю жорсткістю. Він складається з декількох шарів щільного картону (тест-лайнер, топ-лайнер, крафт-лайнер) і  гофрованого паперу. Гофрокартон може бути двошаровим, тришаровим, п'ятишаровим і семишаровим, це залежить від вимог та використання.

Як сировинний матеріал може використовуватися небілена і вибілена целюлоза, вторинне і первинне волокно. Велике значення при цьому має обробка целюлози та добавки при підготовці паперової маси. Залежно від різноманіття споживчих властивостей, таких як бар'єрних, друкованих, захисних, жорсткістних і т.п. якість сортів картону сильно варіює. Гофрований картон для виробництва ящиків випускається різної товщини і маси (розраховується на один метр квадратний).

Завдяки своїй жорсткості, упаковка з гофрокартону протистоїть ударам, торцевому стисненню, продавлюванні, розривам і проникненню вологи всередину, що забезпечує захист товарів упакованих у картонні коробки.

Коробки, зроблені з картону, дуже прості у використанні. Відмінні властивості ящика з гофрокартону - легкість і пружність. Саме завдяки цим властивостям транспортування товару не потребує великих коштів і зусиль, так як ящики з гофрокартону легші пластмасових або дерев'яних такої ж ємності в кілька разів.

Ще один величезний плюс гофротара має за екологічність та економічність. Картон - екологічно чистий матеріал, який легко піддається вторинній переробці. Абсолютно всю використану гофротару можна використовувати в якості вихідної сировини для різних цілей. Саме тому картонна упаковка здавати свої позиції не збирається.

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.