RU  UA  EN  TR  PL

Упаковка з картону

упаковка для винаЯкісна та колоритна упаковка з картону приваблює споживачів, захищає товар від пошкоджень, збільшує об’єми продажів і додає презентабельний зовнішній вигляд продукції. Враховуючи всі ці факти, кожен виробник пильну увагу приділяє не тільки випуску продукції, але і думає про упаковку свого товару.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» спеціалізується на виробництві упаковки з картону. Над створенням упаковки з картону працює безліч фахівців, завдяки зусиллям яких продукція наших клієнтів набуває потрібний товарний вигляд.

Ми розробляємо оригінальні ідеї, які здійснюємо при виготовленні упаковки. На нашому комбінаті можна замовити виготовлення упаковки з картону за індивідуальними ескізами. Ми завжди враховуємо побажання замовника, щоб результат максимально відповідав Вашим очікуванням. У процесі виробництва використовується тільки високоякісна сировина.

Упаковка для бутылок З кожним роком виробництво упаковки з картону охоплює все більшу частину українського ринку. Саме цей вид виробництва дуже зручний і вигідний безпосередньо всім учасникам процесу. Перерахуємо тільки кілька переваг. Упаковка з картону: 

  • займає мало місця в складеному вигляді;
  • дуже легка;
  • швидко збирається і розбирається;

Процес виготовлення коробок включає в себе ряд обов'язкових вимог:

  • упаковка з картону повинна мати хороші захисні функції і стабільно зберігати форму;
  • упаковка повинна амортизувати удари, залишатися міцною та надійною при розтягуванні і стисненні під час транспортування;
  • упаковка повинна забезпечувати довге зберігання товару;

Дизайн упаковкиПри виробництві упаковки з картону важливо враховувати той факт, що картон володіє анізотропними властивостями. Анізотропія - це залежність фізичних властивостей речовини від напрямку її волокон. При виготовленні картону в машині відбувається орієнтація целюлозних макромолекул, завдяки якій збільшується міцність і жорсткість упаковки з картону. Саме цю особливість потрібно враховувати при виробництві коробок та іншої тари.

Ще один важливий для картонної упаковки момент - вологість навколишнього середовища. Дане явище сильно позначається на жорсткості та міцності упаковки з картону. Тому в процесі виробництва коробок потрібно точно і грамотно вибирати оздоблювальні операції, які не тільки додадуть приємний зовнішній вигляд упаковці, а й зменшать вологопоглинання картону.

Упаковка з картону може бути звичайнісінькою по конструкції і кольору або ж мати красивий та яскравий дизайн. Головною перевагою упаковки з картону вважається її безпечність для здоров'я покупців і екологічна чистота. Картон не засмічує зовнішнє середовище погано утилізуючими і шкідливими компонентами.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» виробляє упаковку з картону, яка повністю відповідає побажанням і уявленням Українських та зарубіжних споживачів.


  
 

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.