RU  UA  EN  TR  PL

Картонне диво

картонКартон вже давно став просто незамінним в сучасному побуті. Звичні вироби з нього напевно знайдуться в будь-якому будинку: картонні коробки з-під побутової техніки, упаковки від продуктів харчування, косметики, побутової хімії. Без сумніву, картон став частиною нашого побуту.

Картон – легкий, гарний і чистий матеріал - просто знахідка для дизайнера.

Простий і бездоганний дизайн - це доступний і дешевий у виготовленні продукт, який максимально використовує властивості матеріалу, з якого він зроблений. Доступна технологія і дешеві вихідні матеріали кожному не байдужому до картону дають можливість виготовляти фантастичні речі прямо у себе вдома.


Що можна зробити з картону для сучасного споживача? Та практично все!

Справа дійшла навіть до меблів ... Так-так, абсолютно вірно саме меблів. Сьогодні меблі з картону може бути неймовірно цікавими, стильними і захоплюючими, зовсім не наводячи Ваших гостей на думку про надання матеріальної допомоги. Отже, виготовлення меблів з картону модне заняття сьогодні, а на Заході вже давно і широко поширене. Серед західного населення картонні меблі увійшли в моду відразу з кількох причин: просто, дешево, екологічно, а як матеріал можна використовувати абсолютно непотрібні картонні коробки.
мебель из картонаВиготовляють меблі з картону за спеціальною технологією, при цьому вони виходять досить міцними, щоб служити за призначенням (комоди, полиці, стільці, столи), а не просто порошитися в кутку, як прямий доказ вашої творчої повноцінності. 

Вихідний матеріал для диво-меблів, а саме будь-який пакувальний картон, знайдеться напевно в кожному будинку. Значну роль має товщина картону, яка вимірюється шарами. Для виготовлення меблів найчастіше використовується одно-, дво-, тришаровий картон. Для заповнення стінок моделей з кривими, округлими формами використовується одношаровий картон; для заповнення стінок моделей з прямими лініями - двох-і тришаровий картон. Ще зазвичай більш міцний картон темного кольору, ніж світлого. Більш гладенька сторона картону - лицьова,  з шорсткістю – зворотня.

Дуже важливо при виготовленні меблів з картону, враховувати напрям гофрокартону, від цього залежить міцність і довговічність деталей. Наприклад, при дублюванні стінок різних деталей меблів, які складаються з двох однакових склеєних деталей, перша вирізається з картону, де хвилі (шари) спрямовані вертикально, друга ж, навпаки, де шари йдуть горизонтально. Необмежені можливості для створення самих цікавих форм і декорування поверхні - розпис, фарбування, об'ємний декупаж, обтягування тканиною і це ще далеко не все, що дозволяє реалізувати самі сміливі та фантастичні ідеї, аналогічні втілення яких Ви ніколи не зустрінете в меблевих магазинах. Матеріал не дорогий, технологія без особливих витрат, і спробувати себе в цьому виді творчості може практично кожен.


 

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.