RU  UA  EN  TR  PL

Армована гофротара

Написав Administrator

При транспортуванні великогабаритних і важких вантажів дуже важливим є підібрати тару відповідної якості. Деформація ящиків під час логістичних та складських операцій нерідко призводить до бою товару і небажаних збитків, особливо, у випадках з крихкими продуктами, що легко б’ються. Найпростішим рішенням в даному випадку є підвищення грамматури всього ящика, що відчутно впливає на ціну тари. Так, наприклад, для транспортування курячого яйця використовується ряд стандартних ящиків №18 з перфорованими ручками і отворами для вентиляції. Якісний тришаровий гофрокартон може витримати все необхідне навантаження при складуванні цього продукту, але надрив ящика може відбуватися в «слабких місцях» тари - вирізаних ручках. При виробництві тари за стандартною, застарілою технологією виключити такі пошкодження не вдається, що змушує споживача купувати упаковку п’ятислойного гофрокартона, яка в два рази дорожче.

Ми раді повідомити, що провели значну модернізацію виробничого обладнання, і готові запропонувати вирішення цієї проблеми. Перейнявши досвід наших європейських партнерів ТОВ «Житомирський картонний комбінат» запустило інноваційний продукт для ринку України - армований тришаровий гофроящик для упаковки і транспортування важких вантажів. На ранній стадії виробництва заготовки між шарами гофрокартону упаюється зміцнює стрічка, що надалі повністю виключає можливість вертикального розриву стінок ящика. Це дозволяє клієнтам Житомирського Картонного Комбінату використовувати економічно-вигідний тришаровий гофрокартон і отримувати конкурентну перевагу.

Завдяки надійності нової технології і відчутного економічного ефекту, армований ящик швидко закріпився на ринку України і є одним з найбільш популярних товарів серед наших клієнтів. На сьогоднішній день армований ящик - це ексклюзивний продукт Житомирського картонного комбінату і не має аналогів на ринку України.

Останнє оновлення на січ.182017
экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.