RU  UA  EN  TR  PL

Новий погляд на старі речі

 упаковкаЯк відомо, людей зустрічають по одягу. Що слугує «одягом» і рекламою товару? Критерієм вибору, коли він ще стоїть на полиці в магазині? По чому ми оцінюємо товар, бачучи його вперше? 

Упаковка! Так, саме упаковка грає вирішальну роль в «життєвому кругообігу» товару і так гіпнотизуюче діє на потенційного покупця. Її яскравість, особливість, індивідуальність - ось що перше кидається в очі серед безмежної кількості товарів.

Виразна, барвиста, цікава картонна упаковка - це своєрідний маячок, який спонукає покупця купити саме цей товар. І найголовніше - стильна і колоритна картонна упаковка - це візитна картка і обличчя вашого товару.

Упаковка з картону - екологічний та найсучасніший матеріал.

Уявімо, що поліетилен і картон зникли несподівано з життя сучасної людини. І ось яку спостерігаємо картину: куплені продукти ми носимо в самостійно зшитих тканинних сумках, з магазину в руках тягнемо «голий» новенький телевізор, а переїзд в нову квартиру стає стихійним лихом (хоча нас так раніше дратували ці нескінченні коробки для переїзду!). Безсумнівно, тепер на вулицях стало несподівано чисто, але ж і комфорту не додалося. А ось до XVIII-XIX століття в нашій країні життя була приблизно таким. Бурхливий продаж пакувальних матеріалів почав розвиватися більше століття тому.

Першим перспективним матеріалом для пакування товарів був картон - матеріал, який і зараз не має собі рівних. Ми використовуємо його в основному як пакунки для переїзду і тару для об'ємних вантажів, складаючи туди найрізноманітніші домашні речі - від побутової техніки до книг і дитячих іграшок. Картонна упаковка виготовляється з екологічно чистої сировини - макулатури, саме тому претендує на звання найбезпечнішого пакувального матеріалу. А це важливо при перевезенні окремих вантажів, таких наприклад як їжа або дитячі іграшки.


Вже кілька століть картон служить скромно людству, не привертаючи особливої уваги до себе. 


 упаковка из картонаІ що ж він являє собою - цей досконалий пакувальний матеріал? Як відрізнити товстий папір від тонкого картону? Маса картону коливається від 401 до 1200 грамів на квадратний метр. Є тонкий картон масою від 200 до 400 грамів на метр квадратний. Для відмінності тонкого картону і товстого паперу масою 300-400 г/м2, фахівці уточнюють товщину матеріалу (якщо товщина більше, ніж 0,25 мм - це картон). Але навіть маючи однакову товщину, картони мають різну жорсткість. З усіх видів картону найжорсткіший - пакувальний картон, адже м'який картон не захистить продукцію від пошкоджень та ударів. Ще пакувальний картон, як правило, дуже міцний і має відмінні бар'єрні властивості. Це на перший погляд картон здається тонким, а насправді він складається з декількох шарів (матеріалом для яких слугує вибілена макулатура, вибілена і невибілена целюлоза, деревна маса).

Картон, серед пакувальних матеріалів, займає перше місце по екологічності. Картонна упаковка легко вдруге переробляється і утилізується, і на відміну від поліетилену, не є «мертвим вантажем», який засмічуючи землю. ТОВ «Житомирський картонний комбінат» має сучасне обладнання, завдяки якому виготовляється якісна картонна упаковка. Якісна продукція, виконання замовлення в максимально короткі строки, додаткові послуги з доставки продукції замовнику, гнучка система знижок і доступні ціни приваблюють постійних і нових клієнтів, гарантуючи взаємовигідне співробітництво.

 

экологияОхорона навколишнього середовища має загальне значення. Необхідно вжити активних заходів щодо обмеження масового забруднення і отруєння навколишнього середовища. Земля це наш дім і наша мета зробити його красивішим, зберегти для себе і для майбутніх поколінь.